Paranit Bit Şampuanı 100 ml

Marka : Paranit
Fiyatı
₺ 117,25


Kategori : Şampuan
Daha fazla bilgi için tıklayınız
Her Daim Güvence
  • Saat 16.00’a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoluyoruz.
  • Tüm bilgilerinizi 256Bit SSL ile korumaktayız.
  • Tüm ürünlerde 14 iş günü içerisinde para iade garantisi veriyoruz.
Ürün Özellikleri

SKT: 15-11-2025

Paranit Bit Şampuanı 100ml

Bitler insanın başında yaşayan küçük, kanatsız böceklerdir. Bitler çok hızlı ürediklerinden ve yayıldıkların genellikle bit salgınlarına ve sonu gelmez bit ayıklama seanslarına neden olurlar. Bitler, yerleşmek ve beslenmek için genellikle kulak arkası veya ense çukuru gibi kafa üzerindeki en sıcak yerleri tercih ederler. Bitlerin bulaşmasının hijyen eksikliğiyle hiçbir bağlantısı yoktur. Paranit Bit Şampuanı sayesinde artık bitlerden kurtulmak saç yıkamak kadar kolay! Paranit Şampuan, içeriğindeki mineral yağ ile bitleri ve sirkeleri boğar, kurutur ve 10 dakikada öldürür. Paranit Şampuan tüm diğer Paranit ürünleri gibi bitler ve sirkeler üzerinde %100 etkilidir. 2 yaşından büyük çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

Yapısı: Şampuan

Uyarılar: Gözler ve mukoz membranlarla temasından kaçının. İçeriğindeki bileşenlerden herhangi bir maddeye veya parfüme alerjiniz varsa kullanmayın. Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin. SADECE HARİCİ KULLANIM İÇİNDİR. Oda sıcaklığında kuru yerde muhafaza edin. Kullanmadan önce kullanım talimatlarını okuyun. Yetişkinlerin ve 2 yaşından büyük çocukların kullanımı için uygundur. 200ml= Saçın uzunluğuna göre 8 uygulamaya kadar.

Problem: Bitlenme


İçermez: Böcek ilacı içermez

Cinsiyet: Unisex

İçindekiler: Mineral Yağ, Köpük Yapıcı Ajanlar, Parfüm.

Kullanım Şekli: Paranit Şampaun; 1- Kuru saçı ince dişli bit tarağı ile tutam tutam ayırıp biti kontrol edin. 2- Yeterli miktarda Paranit şampuanı kuru saça eşit miktarda, dikkatlice uygulayın. Tüm saçı ve saç derisine uyguladığınızdan emin olun. Boyun ve kulak çevresine özellikle dikkat ederek, saç diplerinden uçlarına kadar masaj yaparak iyice yedirin. 10 dakika bekletin. 3- Yeterince su kıllanarak saçı köpürtün, yıkayın ve iyice durulayın. Saçın her yerini duruladığınızdan emin olun. 4- Saçı kurutmadan önce, ince dişli Paranit bit tarağı ile sirkeleri uzaklaştırın. Tarağı düzenli olarak temizleyin. 5- Tedaviyi 7 gün sonra tekrarlayın.

Kullanım Amacı: Bitlerden arınmak


Kullanım Zamanı: Haftada 1 Kez

Ödeme Seçenekleri
Teslimat ve İade Koşulları
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.